درباره ما
شرکت «زرآفرین اهورا» با شماره ثبت 1111 و بیش از یک دهه فعالیت، بنیانگذار برند تخصصی "آفرین تاج" در زمینه بسته بندی زعفران و خشکبار در شهرستان قاینات «پایتخت زعفران دنیا» است.

گروه آفرین با بکارگیری افراد متخصص و ابزار حرفه ای در زمینه زعفران، بهترین مزارع کشت زعفران منطقه را شناسایی و پس از سنجش فاکتورهای کیفی (مانند عطر و طعم، رنگدهی و سلامت) محصول با کیفیت را گردآوری، پاکسازی و بسته بندی می کند و از راه های وبسایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی به صورت مستقیم در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

برای تضمین و تداوم کیفیت برتر در ارائه محصولات، تمام فرایندهای گردآوری و بسته بندی از قوانین سازمان غذا و دارو و اداره استاندارد ایران پیروی می کنند.

اهداف ما در این مجموعه در گام اول ارائه مرغوب ترین زعفران و خشکبار ایرانی به منصفانه ترین قیمت است. گام های بعدی ارتقای صنعت کشاورزی و پس گرفتن جایگاه نام قاینات در بازار زعفران دنیا است.

فروشگاه اینترنتی آفرین با هدف آفرینش شادی و لذت، پس از یک خرید مطمعن برای شما دوست گرامی در پاییز سال 98 با اخذ مجوز های رسمی کار خود را آغاز کرده است.

این فروشگاه برای فروش خوردنی های پاک، سالم و خوشمزه ایجاد شده و آنچه در این فروشگاه به شما پیشنهاد می شود از تندرستی شما نخواهد کاست.

محصولات این فروشگاه گلچینی از برترین برندها بوده یا تهیه شده از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه ی ارگانیک می باشد.

تیم فنی و طراحی واحد فروش اینترنتی گروه زرآفرین اهورا مدیریت این فروشگاه را بر عهده دارد.

صاحب امتیاز این فروشگاه بازرگانی زرآفرین اهورا متعلق به ایمان رنجبر می باشد.آدرس: بخش مرکزی قاین، خیابان جانبازان، کوچه جانبازان ۱۸

کوچه جانبازان ۲۰، پلاک ۱۸، طبقه اولتلفن فروشگاه: 32524000-056پشتیبانی 24 ساعته: 09159614002

ایمیل پشتیبانی: info@affarin.ir

پشتیبانی: امیر رنجبر

ایمیل مدیر: admin@affarin.ir

مدیریت: ایمان رنجبر